Toto je len začiatok

Autor: Prvý pokus | 4.5.2012 o 14:33 | Karma článku: 4,94 | Prečítané:  1006x

Dňa 9. júna 2012 sa na Slovensku uskutoční už tretí Gay Pride – Pochod hrdosti. Je len malým kúskom veľkej skladačky našej propagandy. O pár rokov nájdeme konečne posledný diel.

Gay Pride má na Slovensku aj do tretice jednoduchý cieľ – ukázať Slovákom, že aj ich územie okupujeme. Že sme ich rodinní príslušníci, priatelia, kolegovia či susedia. Že sme medzi nimi. Že by mali mať starosti. Pôrodnosť pravidelne klesá. Náš počet stúpa. Je len otázkou času, kedy nás bude viac. A vás menej.

Podľa prieskumu amerických vedcov zo Stonewellu môže za rozširovanie radu našich členov neznámy vírus šíriaci sa vzduchom. Ide doposiaľ o prelomový medicínsky objav. Vírus napáda každého človeka, ale dokáže poraziť iba zopár imunít. No keď je organizmus neustále napádaný vírusom, v budúcnosti mu určite podľahne.

Gay Pride je len jedným z našich podujatí, ktoré by mohlo prispieť k zámernému šíreniu vírusu. Čím viac nakazených ľudí na jednom mieste, tým väčšia šanca nákazy. Sme pevne presvedčení, že do desiatich rokov budete vďaka Gay Prideu menšinou. Budete sa skrývať. Sľubujeme, že vás vypátrame. A nakazíme.

Pre vás už niet cesty späť. Môžete skákať a búchať si hlavu o strop. Vy už nič nezmôžete. Všetko máme v našich rukách. Na našej strane sú totiž európski politici a veľké „západné“ krajiny. Vy sa môžete spoľahnúť akurát tak na kamarátov pri pive. My na štáty a celé národy. Vy už ani na vlastné deti. Ak sú teraz v puberte, zabudnite, že vám dajú vnúčatá. Oni budú patriť nám.

Začalo sa to jednoducho. Chceli sme obyčajnú rovnoprávnosť, sex od 15 rokov a vyškrtnutie zo zoznamu chorôb. Podarilo sa. V niektorých krajinách sa už sobášime a adoptujeme deti. Z nich vytvárame našich nástupcov. Len naša rodina môže vychovať naše dieťa.

Pokračuje to bojom za ďalšie maličkosti. V iných krajinách chceme aspoň partnerstvá. Podľa vás zbytočnosti. Aj podľa nás. No nejako začať musíme. Partnerstvá budú o pár rokov pre všetky členské štáty povinné. Vtedy vy a vaši politici už nič nezmôžete.

Patriť medzi nás je trend. Každý chce byť ako my. Kto nie, bude chcieť. Osudy vašich detí sú v našich rukách. Lebo, keď to pôjde takto ďalej, tak vy tu už medzi nami nebudete. Budete niekde v podzemí. V kúte schúlení. Alebo budete ako my. Budete niekto iný. Budete nakazení vírusom.

Roky plánovania vrcholia.

Máme vás v hrsti.

Teraz sa nám smejete.

My sa budeme smiať poslední.

Autor: Ondrej Bohata

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Fanúškovské násilie má pôvod v pocite zasvätenia (píše Michal Havran)

Ako sa vyhnúť vzniku domácich teroristických skupín.

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?