Ako vybabrať s vládou a zlodejmi

Autor: Prvý pokus | 12.1.2015 o 10:18 | Karma článku: 11,30 | Prečítané:  1820x

Aktuálne prebieha kauza Váhostavu a Doprastavu, keď veľa ľuďom nebudú vyplatené ich pohľadávky, no firmy neskončia v konkurze, ale iba nezaplatia, čo sú dlžné a podnikať budú veselo ďalej. Mnohí poškodení tvrdia, ide o dopredu naplánovaný podvod s požehnaním z najvyšších miest.

Keďže poznáme konanie premiéra Fica a celej jeho vlády (podľa jeho vlastných slov v prospech ľudí, no v skutočnosti v prospech korporátnych kamošov), tak nemáme žiadny dôvod názorom poškodených neveriť.

Rozum zostáva stáť nielen nad tým, že niekto, ak sa kamaráti so správnymi socialistami, môže beztrestne nesplatiť svoje dlhy a ožobráčiť ľudí (práve tých ľudí na ktorých strane údajne táto vláda stojí), ale aj nad tým ako mohli tie peniaze zmiznúť.

Ak dostávate miliardy od štátu a z eurofondov a svojim dodávateľom platíte samozrejme menej ako bola suma za ktorú ste výstavbu dialnic „vysúťažili“ v „tendri“, tak tie peniaze musíte mať a nemôžu vám odsúhlasiť „ozdravenie“.

Navrhujem poškodeným a nielen im nasledovné: Bojkotujte zlodejov!

Nerobte biznis s Ficom, nerobte biznis s vládou, nerobte biznis s Váhostavom, Širokým, Doprastavom, Výbohom. Neplaťte nič v Kaliňákových reštauráciách, atď...

Všetci poškodení by mali bojkotovať tieto firmy. Tí čo zatiaľ neboli poškodení, by mali byť solidárni a bojkotovať tiež. Nemali by byť takí hlúpi a myslieť si, že poškodení znechutení odídu a nikdy viac nebudú spolupracovať so zlodejmi a že oni ich zastúpia a že o niečo neskôr neokradnú aj ich. Ak sa aj nájdu takí štrajkokazi, poškodení a ich priaznivci určite majú právo demonštrovať za splnenie svojich požiadaviek na zaplatenie odvedenej práce a to hoci aj priamo na staveniskách diaľnic a zabrániť tak činnosti zlodejských firiem a štrajkokazom.

Na to aby ste bojkotovali zlodejov nemusíte byť spolumajiteľom alebo zamestnancom stavebnej firmy poškodenej nepreplatením prác na výstavbe diaľnice. Aj obyčajný občan sa môže zapojiť napríklad nesledovaním televíznych staníc v ktorých si zaplatil reklamu Smer, nekupovaním novín a časopisov, ktoré propagujú Smer a ostatných zlodejov, nechodením do Kaliňákových  reštaurácii, ak ste trochu viac pri peniazoch, nikto vás nenúti chodiť na spoločenské akcie, na ktoré chodia Široký, Výboh, Fico a ostatní z tej bandy. Ak ste na takej akcii trochu vplyvnejšia osoba, môžete práve naopak zariadiť aby takíto banditi neboli pozvaní. Ak už ste spoločne s nimi na nejakej akcii tak sa s nimi aspoň nedajte natočiť a nafotiť do Smotánky a podobných krávovín a bojkotujte ich.

Za rozkrádanie štátnych peňazí cez nemocnice dokázali ľudia vyjsť do ulíc a demonštrovať proti vláde. Dokázali by vyjsť do ulíc aj proti okrádaniu občanov Váhostavom s požehnaním Fica?

Autor: Miroslav Tóth

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prečo je dôležitý Ústavný súd?

Dzurinda: Fico ma nevyrušuje, jeho kandidatúra na Ústavný súd áno

Štyri dôvody Mikuláša Dzurindu, prečo mu prekáža Ficova kandidatúra.

KULTÚRA

Zomrela princezná so zlatou hviezdou Marie Kyselková

Dostala niekoľko filmových rolí krátko po sebe a potom ponuky utíchli.

AUTO

Podobu nového Renaultu Clio a Peugeotu 208 prezradila náhoda

Obe novinky sa oficiálne predstavia až na jar v Ženeve.


Už ste čítali?